A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Elena Ferrante regénye, és így a belőle készült film az anyaságról szól elsősorban, személyes és egyetemes szinten. Igazán az tudja értékelni, aki maga is rendelkezik ilyen tapasztalatokkal. Maggie Gyllenhaal első rendezése kellő érzékenységgel és p... teljes kritika»
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Miről szólt ez a sz*r? Halálra untam magam. Vártam, hogy történjen valami, de egyszerűen semmi. Minden szülő, akinek van gyermeke, az tudja, hogy iszonyat nehéz gyermeket nevelni, pláne, ha több is van, az alapötlet nem lett volna rossz, a megvalósít... több»
Ilyen unalmas filmet... parádés szereposztás, amiből ennél ezerszer többet ki lehetett volna hozni! Olivia Colman játéka még mindig kimagasló, a többiek a minimumot hozzák. Csak óriási Colman-rajongóknak ajánlott...
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ez egy nagyon erős, mély film, kevés emberhez fog eljutni az üzenete (üzenetei). Remek alakítások, releváns filmzene, nagyon lassú dinamikájú film. Számomra ez a film úgy, ahogy van, zseniális, aktuális és nehéz témákat boncol: Óriási a nyomás a nőkön (férfiakon is) a gyermekvállalással kapcsolatban. Elképesztően fontos az önismeret a családalapításhoz. El kell fogadnia a társadalomnak, hogy nem mindenki akar gyereket, ez nem természetellenes, az természetellenesebb, amikor valaki azért bántja a gyermekét, mert valójában azt sem szerette volna, hogy megfoganjon. De ez egy olyan téma, amiről nehéz érdemben nyilatkozni. A film tökéletesen van kivitelezve, mélyen beleláthatunk egy nő fejébe, aki úgy vállalt gyereket, hogy valójában nem szeretett volna. Durva és rettenetesen pontos.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Erősen vontatott. Depressziós kismamáknak nem ajánlom. Végig várod a katarzist, de nem jön. Ellenben az utolsó öt perc történései megpróbálják behozni az elveszett másfél órát. A főszereplő hölgy nagyon jó, de egy semmitmondó szerepet nehéz hitelesen... több»
Szeretnéd használni a Mafab értékelését a weboldaladon?
Használd ezt a HTML-kódot »