A Madagaszkár pingvinei (2008)

The Penguins of Madagascar

Timon   2020. 09. 25.

Imádtam ezt a sorozatot,még nyáron láttam utoljára tévében,de jól emlékszem. A pingvinek szerintem meg is érdemlik,hogy külön sorozatot kapjanak,és abszolút nem volt hiába:hozták a formájukat benne-elejétől végéig. 10/8,5

mamiéstöti2   2018. 12. 07.

Abszolút jól kidolgozott karakterek, melyek együtt egy komplett csapatot alkotnak, ahol mindenkinek megvan a saját szerepe.

babsy88   2016. 08. 06.

Hihetetlenül szórakoztató mese, négy titkos ügynök pingvin ténykedéseiről szól a New York-i állatkertben.

Norbert93   2019. 05. 17.

Ők voltak a legjobb arcok a mozifilmekben, így nem véletlen, hogy kaptak egy spin-off sorozatot, de itt be is zárul a kör, mert szerintem azért annyi kakaó azért mégsem volt a pingvinekben, hogy egy kiemelkedő színvonalú szériát elbírjanak. De! Mégis... több»

Lost Silver Book   2016. 10. 02.

Nagyon tetszik. Kisöcsémnek töltöttem le, hogy a Madagaszkár film után még nyugodtan nézzen egy kis extrát is, de azon kaptam magam, hogy vasalóval a kezemben az ágyon ülők mellette és én is nézem a mesét. Vannak részek, amik nagyon gyerekesek, de am... több»

Fiatalság kirobbanó ereje Nézhetetlen  2016. 11. 17.

Utálom, egyszerűen lehengerlőek az állatok ostoba poénjai! Ez a mesefilm egyszerűen hihetetlen, semmi, de semmi értelmét nem látom a létezésének, de sajnos van akiknek ez az igénye, pedig ez egy ostoba mese.

Kicc   2016. 02. 26.

Nem egy nagy durranás ez a sorozat, és néhol kicsit túl brutális is, annak ellenére, hogy gyerekeknek készített meséről van szó. Bár azt tekintve, miket látnak manapság a gyerekek a tévében, lehet, hogy ez már meg sem kottyan nekik. Hiába, no, ők már egészen más dolgokon nőnek fel, mint én 10-15 éve.