Rémkölykök (2002-2007)

Codename: Kids Next Door

Laca//Ho/rr/oR//   2021. 08. 02.

Gyerekszemmel a világ ellen

Nagyon jó kis ötletes rajzfilm volt ez a maga idejében, bár szerintem ma is megállná a helyét. Jópofa karakterek ötletes kontúrokkal, és nagyon jól felépített kis világ gyerekszemmel. Jó alapötletnek találom azt a világot, amit megalkotott Tom Warburton eme rajzfilmsorozatban, maga a története is eredeti, nagyon kreatív a felnőtt ellenségekkel és a fára épített házzal, ami tulajdonképpen egy hatalmas erőd, nagyszerű. Jól mutatja be a gyerekek képzelőerejét és az édességimádatot, valamint a zöldségutálatot, ami sok részben előjött. Vagy mondhatnánk a fogorvost is egyes részekben, igazából ízig-vérig gyerekeknek szóló mese, amit személy szerint én is nagyon szerettem. Frappáns, jól kigondolt kis cselekmények, nekem az is tetszett, hogy mindenkinek egy szám volt az álneve, minden karakternek megvolt a maga ambíciója.

SzFa   2017. 09. 30.

Fantasztikusan szórakoztató mese. Gyermekkorom legkedvencebbje, nem csak akkor, de most is nagyon vicces. A megvalósítás és a történet is eredeti. Nosztalgia beszélgetéseknél mindig elő kerül.