Phineas és Ferb (2007)

Phineas and Ferb

Norbi   2018. 07. 28.

Egyik kedvenc mesesorozatom. Nem is vicces ha jobban belegondolunk, inkább szimplán lazító , helyenként humoros a stílusa. Kerry külön története ,ahogy szinte mindig összefonódik az adott rész végén a főszereplők aktuális találmányaival, mindig nagy örömre adtak okot. Szegény nővérüket néha sajnáltam, de legtöbbször csak röhejes volt.

Norbert93   2019. 05. 13.

Szórakoztató és nagyon eredeti, ötletes gyerekmese, amin néha egy idősebb néző is jót mosolyoghat. Megvannak a szokásos karakterek (nagydarab, undok srác; a buta, a néma, az idegesítő tesó stb) így mindenki eltudja helyezni az alaphelyzetet a hétköznapi életben, hogy aztán belevágjon egy igazi, fantáziadús, eredeti gyerekmesébe.

SzFa   2017. 09. 30.

A megrajzolás annyira nem tetszik, de még így is elég jó sorozatnak számít. Minden rész egy klassz történet, fülbemászó dalokkal. Szórakoztató gyerek mese.

habtündér   2017. 06. 27.

Ezt anno, sokszor öcséimmel közösen néztük ..pedig -ciki, nem ciki?!- már tizenésevek voltunk!:D Először is,szerintem már maga az alapszitu eléggé ötletes , hiszen bár hétköznapi élethelyzetből indul ki mégis sok lehetőség rejlik benne- főleg miután kiderül,hogy főszereplőink bugyuta arckifejezése mögött valójában igazi kreatív lángelmék leledzenek!:) A karakterek jópofák, sok a humoros szituáció és tényleg minden rész valami új kaland.