A pentavirátus (2022)

The Pentaverate

Lydia West

JRD   2022. 05. 20.

Egy újabb agymenés, mely nélkül nem lenne kevesebb a világ. Humornak nevezett lélekkínzás. Mégis, ha sz*r nap után erre esik a választásod, még jól is szórakozhatsz, ha szereted az alpári, közönséges humort. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

fester   2022. 05. 05.

Az Austin Powers és a Wayne világa jó volt, abban a korban, amikor készült. Mike Myers humora már nem elég jó. Egy fél epizódot is nehezen bírtam végigcsinálni. Néhányan talán viccesnek találják, de nem az én stílusom.

Verso   2022. 05. 06.

Mike Myers rajongójaként nagyon vártam ezt. Kicsit aggódtam, hogy a humora talán már nem köt le, de nekem bejött. Valójában úgy gondoltam, hogy a sorozat hangvétele nem volt olyan bugyuta, mint amire számítottam, úgy értem, hogy elég bolondos, de a j... több»

lacc   2022. 05. 07.

Az összes klisé, amit csak el tudsz képzelni, összekeverve a buta vécéhumor darabkáival, ami ismétlődik - valahogy egy egész nézhető műsorrá áll össze. Pontosan az, amire az embernek szüksége lehet egy olyan túlságosan komoly és problémás időszakban, mint a mostani.

A pentavirátust először az Elbaltázott nászéjszaka (1993) című filmben említi Charlie apja. Az összeesküvés-elmélet azt állítja, hogy az ötfős csoport irányítja a világot, és évente találkoznak a "réten".

(Hupka Adrián)