A gazdagság ára (1996)

The Rich Man's Wife

A gazdagság ára

ringololol   2017. 05. 12.

Szerintem elképesztően őszinte alkotás, ami egész éles kritikát tár fel egy eléggé zárt világról. Ebből kifolyólag abszolút valósághűnek tartom. Talán a hangulata az egésznek egy kissé túlságosan nyomasztó, de ettől eltekintve szerintem nagyszerű film.

kounicakhaha   2017. 03. 21.

Emlékszem, hogy emiatt az alakítása miatt kis híján megutáltam Halley Berryt. Nem mintha manapság ne tartanám tehetséges színésznek, de akkoriban ez a karaktere szörnyen sablonos volt és irritáló. Szerintem ez egyszerűen egy ripacskodás tőle, amire még csak rátesz egy lapáttal a kilencvenes évek filmjeinek szokásos kliséig, amelyektől mára már majdhogynem megszabadult a filmipar. Nem mondom, hogy nézhetetlen film, de nem egy kiemelkedő élmény.

Clive Owen
Clive Owen