They Found Hell (2015)

They Found Hell

NEO   2018. 07. 15.

Már bocs, de ez a film nagyon nem jött be nekem, nagyon kusza eleve az egész sztori, ráadásul inkább a frászt akarta a hozni az emberre, mintsem, hogy egy tapintható feszültségre alapozzon.

alexxx   2017. 05. 10.

Alighanem Lyon legjobb rendezése...önmagához képest. Persze a film nagyon gagyi még még így is, de összességében egyszer meg lehet nézni. Van egyfajta hangulata, ami valamelyes élvezhető.

BoBamburg   2018. 04. 26.

Jó putto film, de ahhoz képest, hogy Syfy produkció, úgy egész korrekt. Olcsó történet, még olcsóbb CGI és a legolcsóbb színészek :) De amúgy a maga bugyuta módján csekély mértékben még élvezetes is, kicsit olyan mint egy low-budget Silent Hill.