Tokyo Vice

Tokyo Vice

2024.02.23 Strausz Odett

Imádom ezt a sorozatot. Nagyon vártam már. A könyvet olvastam, de bevallom, ugyanolyan jó a sorozat is.

2022.08.28 Alexa

Remek sorozat

Japán mindig is vonzott, így eleve érdeklődve kezdtem neki a sorozatnak. Egy amerikai újságírónak sikerül bekerülnie a legnagyobb tokiói újság bűnügyi részlegére. Természetesen a yakuzák világa ha akarod, ha nem elkap... több fura eset alapján kezd el főhősünk nyomozgatni, valamint az éjszakai pillangók világába is betekinthetünk, ahol külföldi lányok szórakoztatják a japán férfiakat. Belelátunk a szigorú szabályaikba is, és egy kis ízelítőt is kapunk a japán kultúrából, hétköznapjaikból. Az utolsó pár rész roppant pörgős, akciódús és meglepően kíméletlen... alig várom a folytatást.

2022.04.08 SuperBoi

Szerintem a sztori irtó jól meg van írva, tele van feszültséggel, szinte egy szusszanásnyi időt sem hagy, de a karakterek nekem valahogy eléggé sablonosra sikerültek. Ettől függetlenül tőlem abszolút jár a négy csillag!

2022.04.07 Kiss

Ansel Elgort egy nagy kedvencem, kicsit sajnálom, hogy nem kap nagyobb figyelmet, mert napjaink egyik legígéretesebb tehetségének tartom. A Tokyo Vice szerepe, szerintem egy kicsit lepereg róla, ami persze nem baj, csak érezhetően neki másfajta filmekben kellene szerepet kapnia.

2022.04.09 Havier85

A Tokyo Vice egy sötét, komor dráma, amely már a kezdetektől fogva intrikát épít. A bűnözőknek mély hagyományai vannak. A rendőrség és a bűncselekmények erőszakosak és sokkolóak. Minden benne van, amit egy klasszikus HBO maffiózó/gengszter történetben keresünk, egy nagyon tehetséges színészgárdával.