Megszokás kérdése (A szokás hatalma)

Megszokás kérdése (A szokás hatalma)

Tottumiskysymys

A film hét rendező munkája. Olyan nők életét mutatja be, akik a hétköznapokban szinte láthatatlanok a világ számára.

(csd)

Ország: Finnország
Premier: 2019.09.13. | HBO Max (2021.05.15.)

2021.05.15 Gaborti

Megszokás kérdése

Jó film. Komoly, vannak benne nagyon jól sikerült pillanatok, pörög az ember agya, és kavarognak az érzelmei, miközben nézi. A film által bemutatott helyzeteknek nincsen megoldása, ez a helyzet csak van. Talán nem is nőknek ajánlott elsősorban, akik naponta, vagy gyakran szembesülnek vele, hanem férfiaknak, akik egy kicsit jobban megérthetik, mi is zajlik le a nőkben, és ez hogyan hat a férfiak életére is.

2021.02.07 nándi99

egyáltalán nem számítottam arra, hogy ez a film ennyire frenetikus humorral és óvatos duhajsággal operál, nagyon jó és szórakoztató élmény volt a sokszor dühítő helyzetek ellenére.

2020.06.03 Toldi

Kicsit olyan érzésem volt, mintha egy realityt néznék - és nagyon szeretem, amikor egy film tud ennyire hiteles és egyszrű lenni, ennek ellenére egy pillanatig sem unatkoztam, mert remek alakítások vannak a filmben.

2020.05.27 jeno

Merész, okos, jó tempójú, érzelmes és heves vígjáték, amiben pont annyi dráma van, hogy a nevetést még őszintébbé tegye. Nagyon tetszett, szépen fűzték össze az egészet.

Rita
Derek