Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Még egy kört mindenkinek (2020)

Druk

Maria Bonnevie
Lars Ranthe

7ETEDIK   2021. 07. 04.

Az élet szenvedés, ahogy azt a John Wickben is hallhatjuk. Valaki ezt jobban el tudja viselni, valaki viszont tudatmódosító szerekhez nyúl, mert azt hiszi, attól majd elviselhetőbb lesz. Valaki tudja ezt kezelni, és meghúzza a határt, valaki viszont ... több»

elekm90   2021. 02. 13.

Vinterberg ismét megcsinálta, egyszerre szórakoztató és drámai filmet készített az alkoholfüggőségről. Mind a négy, a rendező korábbi filmjeiből ismert főszereplő színészi játéka tetszett, jó volt a casting.

valaja   2020. 09. 18.

Ha eddig még nem lett volna egyértelmű, Mads Mikkelsen egy zseni, és ezt újra bizonyítja. A Még egy kört mindenkinek egy nagyon meglepő film, de erről nem is mondanék egyebet, rá fogtok jönni, mire gondolok, és baromira szórakoztató darab. Még több ilyet, de gyorsan! :)

Fórizs   2020. 01. 16.

Ilyen szórakoztató és jól kigondolt módon az életközepi válság még nem került vászonra, ebben egész biztos vagyok. Mikkelsen rajongóknak kötelező!

jabor   2021. 03. 14.

Egészségére mindenkinek!

sbesz   2020. 04. 13.

Thomas Vinterberg és Mad Mikkelsen párosából most már biztos, hogy semmi rossz nem sülhet ki. A vadászat után a duó ismét egy emlékezetes produkciót hozott tető alá. Remek rendezés, gyönyörűen beállított és bevilágított képek, különleges történet, mi... több»

A film összbevétele 9 020 866 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 25 625 913 forintot termelt. A hazai mozik összesen 19 920 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmben néhány bevágás erejéig olyan politikai vezetők is felbukkannak, mint Angela Merkel, Orbán Viktor és Bill Clinton.

(csd)

Thomas Vinterberg hosszú ideig tervezte a filmet. Nyilvánosan első alkalommal a Screennek adott 2013-as interjújában beszélt a filmtervről.

A film forgatása 2019. május 1-én kezdődött meg, majd egy rövid szünet után júliusban folytatódott. Forgatási helyszínek: Koppenhága (Dánia), és Västra Gotäland (Svédország).

A film költségvetése 5 millió euró volt.

Magnus Millang és Thomas Vinterberg harmadik közös filmje. Korábbi munkáik: A kommuna (2016), Kurszk (2018).

Az alkoholizmus finoman tabusértő ábrázolása bravúros alakításokkal és az évtized legjobb zárójelenetével. A dán Dogma-alapító újra belénk mar. több»

A Még egy kört mindenkinek lehet, hogy nem az az alkotás, amelyet a Születésnaphoz vagy A vadászathoz hasonlóan éveken át, meghatározó műként fogunk emlegetni, de ettől nem kevésbé kiváló. több»

Mindenképp nézd meg és gondolkodj el. A megtekintése után nem biztos, hogy jobbá válunk, de többekké mindenképp… több»