valaja   2020. 09. 18.

Ha eddig még nem lett volna egyértelmű, Mads Mikkelsen egy zseni, és ezt újra bizonyítja. A Még egy kört mindenkinek egy nagyon meglepő film, de erről nem is mondanék egyebet, rá fogtok jönni mire gondolok, és baromira szórakoztató darab. Még több ilyet, de gyorsan! :)

sbesz   2020. 04. 13.

Thomas Vinterberg és Mad Mikkelsen párosából most már biztos, hogy semmi rossz nem sülhet ki. A vadászat után a duó ismét egy emlékezetes produkciót hozott tető alá. Remek rendezés, gyönyörűen beállított és bevilágított képek, különleges történet, mi... több»

Fórizs   2020. 01. 16.

Ilyen szórakoztató és jól kigondolt módon az életközepi válság még nem került vászonra, ebben egész biztos vagyok. Mikkelsen rajongóknak kötelező!

Maria Bonnevie
Lars Ranthe
Mads Mikkelsen

Thomas Vinterberg hosszú ideig tervezte a filmet. Nyilvánosan első alkalommal a Screen-nek adott 2013-as interjújában beszélt a filmtervről.

A film forgatása 2019. május 1-én kezdődött meg, majd egy rövid szünet után júliusban folytatódott. Forgatási helyszínek: Koppenhága (Dánia), és Västra Gotäland (Svédország).

A film költségvetése 5 millió euró volt.

Magnus Millang és Thomas Vinterberg harmadik közös filmje. Korábbi munkáik: A kommuna (2016), Kurszk (2018).

Thomas Vinterberg és a forgatókönyvíró, Tobias Lindholm második közös filmje a Vadászat után.

Thomas Vinterberg rendező és Mads Mikkelsen második közös filmje a 2012-es dráma, a Vadászat után.

A film forgatása Dániában zajlott.