
Vélemények (7)
Ebben a filmben minden, ami lehet, az rossz: a színészi játék, a színészek, a CGI, a történet, a párbeszédek, egyes karakterek, illetve ahogy viselkednek. Ezt a filmet egyszerűen nem lehet élvezni, vagy pedig ennyire butított filmet mégis kinek akartak készíteni?
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nem tudtam, hogy lehetséges lesz alulmúlni az első filmet, de sikerült. A forgatókönyv szinte egy az egyben ugyanaz, mint korábban. A CGI-jal lehányt, tipikus hollywoodi kliséket követő sztori majdnem minden karaktere antipatikus és unalmas sztereotí... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
3 évvel azután, hogy a norvég szörnyfilm, a Troll a legnézettebb nem angol nyelvű tartalma lett, a Netflix elkészítette a folytatást. A folytatásfilmek gyakori gyermekbetegségébe esve úgy növelte a tétet, hogy mindenből nagyobbat, többet és hangosabb... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Habár látvány terén valóban nincs miért szégyenkeznie, ennél több érdeme nem nagyon van. A csapnivalóan rossz párbeszédek és a hullámzó tempó miatt kissé felemás a végeredmény. Egyszer szörnyfilm, máskor meg Indiana Jones-koppintás, és hiába utal sa... Több
Nem volt ez annyira rossz. Valóban vannak benne logikátlan dolgok, béna párbeszédek, súlytalan szereplők és más filmekből koppintások, de pillanatok alatt eltelt. Nem tudom, kik voltak a célcsoport, nem egy komoly film, de azért bőven élvezhető.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A Troll 2. valami olyan ordenáré módon rossz... Egyfajta King Kong / Godzilla északi klón, de még azok ős(retro) szintjét sem éri el, sőt, jobb lett volna a béna CGI helyett inkább megoldani régi bábozással. A történet elképesztően rossz, idétlen, kö... Több