A három testőr: Milady

A három testőr: Milady

Les trois mousquetaires: Milady

A Louvre-tól a Buckingham-palotáig, Párizs alvilágától La Rochelle ostromáig. A vallásháborúk által megosztott, és Anglia inváziójával fenyegetett királyságban egy maroknyi férfi és nő keresztezi kardját, összeköti sorsát Franciaország… Több

Forgatókönyvíró: Martin Bourboulon, Mathieu Delaporte
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Franciaország
Premier (HU): 2024.03.07.
Forgalmazó: Forum Hungary

2024.03.26 Artemisia

A femme fatale bosszúja

Alexandre Dumas ikonikus regényhősei másodszor térnek vissza Martin Bourboulon rendezésében. A három testőr: D'Artagnan tavaly jó útra terelte a három muskétás történetét, hiszen a tucatnyi hollywoodi szájízű produkció után végre egy talpig francia a... Teljes kritika

2024.03.08 Márk

Én imádtam az első részt és ez is nagyon bejött. Szerintem az egyik legjobb feldolgozás, amely Dumas regényei alapján készült. Nagyon megérdemelt volt már.

2024.03.07 firczy

Hihetetlenül jó szereposztást hoztak össze ehhez a projekthez, egyszerűen minden ül benne. Látni kell!

A film 20 712 430 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 9 261 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Louis Garrel és Eva Green a 2003-as Álmodozókban ikertestvéreket alakítottak.Szerző: Artemisia

François Civil (D'Artagnan) és Ralph Amoussou (Hannibal) korábban az Omar (2009) című filmben szerepeltek együtt.Szerző: csd

A három testőr: Milady című film François Civil és Lyna Khoudri színészek negyedik közös filmje egy év leforgása alatt.Szerző: csd

A második részt a 2023-ban megjelent A három testőr: D'Artagnan című filmmel egy időben forgatták, amely 150 napig tartott, és amely 2021. augusztus 16-án kezdődött és 2022. június 3-án fejeződött be.Szerző: csd