Zéró csapat

Troop Zero

2022.10.11 Fikatours_blogger

Nyilván egy bizonyos kor alatt jobban élvezhető lenne ez az alkotás, sajnos én már túl vagyok ezen.

2022.05.15 fankbringa

Lassú és bájos

A film legnagyobb erénye, hogy nem csak 1977-ben játszódik, hanem hozza is az adott időszak filmkészítéséből ismert elemeket: békés, szerethető tempó, jól kidolgozott párbeszédek, könnyen követhető cselekmény, egyszerűség, zseniális zenei repertoár. Akit megfog az előzetes, valamint szereti a régivágású családi filmeket, megvan nagyon erős számítógépes effektorgia nélkül, az nem fog csalódni. A filmet gyerekek is megnézhetik, mert gyerekekről szól, de a poénokat csak a felnőttek értik. Kedvenc idézetem: "- A kicsiknek kell egy anya. - Nem vagyok az anyjuk. - Most már igen."

2021.05.06 paval

Alapvetően egy kellemes filmélmény volt, semmi extra, de megvolt a maga bája, és le tudott kötni. Szépen jön fel az Amazon, még több ilyet el tudnék nézni.

2021.04.16 zsolt

Pont azt kínálja a film, amit a trailer alapján is le tudsz szűrni, ha az bejön, akkor a film is tetszeni fog. Számomra egy nagyon kellemes meglepetés volt, simán újranézném valamikor a közeljövőben.