A sziget neve: Túlélés

A sziget neve: Túlélés

Survival Island
Videók

Az egyetemi diákszövetség egy csoportja szigettúrán vesz részt. Összebilincselt fiú-lány párok keresik a szigeten szétszórt alsóruhájukat, az egyre izgalmasabbá váló versenyben. A tinédzserek hamarosan rádöbbennek, hogy a szexi fesztivál "halálosan" komollyá vált, az eddig szórakozásnak és játéknak hitt kihívások hirtelen túlélési feladatokká nõttek. Senki sem készítette fel õket arra, hogy életük legkegyetlenebb ellenfele szabadul rájuk amikor egy szobor felforgatásával egy õsi démont szabadítanak a szigetre. Hirtelen a mámoros tivornya rémálommá válik és a kincsvadászok nem sejthetik, hogy ki válhat a démon prédájává és lesz-e valaki aki mindezt túlélheti.

Forgatókönyvíró: David Hillenbrand, Scott Hillenbrand
Premier (HU): 2006.12.22.
Garrett Wang
Garrett Wang

2020.05.10 Artemisia Nézhetetlen

Ez valami iszonyúan rossz, röhejes trágya agymenés. A zs-kategória szégyene, komolyan szerintem ettől már nincs lejjebb. Nem tudom mit akartak vele, de nagyon elcseszték, ez egyszerűen szánalmas. A sztori nevetséges, egy elszabadult agyagszobor gyilk... Több

2017.12.25 daniel52

Hát, gyerekek ez valami eszementen rémgagyi horrorfilm, amiben a pocsék sminknél már csak az alakítások rosszabbak. El nem tudom képzelni, hogy mi lehetett az alkotók célja ezzel a vacakkal. Ne nézzétek meg! :(

2017.06.19 thomino

Úgy érzem, hogy elpocsékoltam egy csomó időt az életemből, ha egy pozitívumot szeretnék kiemelni az talán maga a koncepció, ami egyszerűen nagyon rossz, dilettáns kezekbe került. Nagyon sajnálom ezt a filmet. Többet érdemelt volna.