Elemi szerelem

Une rencontre

2018.06.07 kisssjanka

Jó volt az első megérzésem miszerint francia filmet ami ráadásul romantikus nem szabad megnézni mert túlságosan elmegy szentimentális irányba és hamis képet fest. A sztorihoz pedig véleményem szerint nem kellett sok fantázia.

2015.04.09 tamas84

Tipikus francia film, annak minden előnyével és hátrányával. Félreértés ne essék, a színészek remekül alakítanak és a történet is jó, de néha nekem már mesterkéltnek tűnt egy kicsit.

2015.03.18 pindurcat

Sophie kamaszfilmjei sokkal jobbak. Sajnos ez a filmje is gyenge, szentimentális, giccsesen érzelmes. A sztori gyenge, nem ad új élményt, mert tucatfilm.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Igazi romantikus film, talan kicsit tul csopogos is. Műfaj kedveloi nem fognak csalodni. Nem vagyok oda romantikus filmekert, de olyanom volt, megneztuk moziban es elveztem.

2015.03.14 LionScot

Igaz, hogy tipikus francia film, de igencsak kellemesen romantikus volt! Biztosan ajánlom a műfaj kedvelőinek!

2015.03.31 feri921219

Tipikuss romantikus film. Aki szereti az ilyet annak mindenféle képpen csak ajánlani tudom.Sophie Marceaut mindig is kedveltem, most sem okozott csalódást.

2015.03.17 modora

Fordulatokkal teli, izgalmas romantikus film, a szereplőválogatás és a filmzene is tetszett.

2017.10.14 Nemecsek

Imádom Sophie Marceaut, és ebben a filmben is egészen csodálatos. Kellemes romantikus film, a műfaj kedvelői bátran tegyenek vele egy próbát, egem nagyon megfogott.