Elemi szerelem

Elemi szerelem

Une rencontre
tamas84
Sophie Marceau

Egy családos férfi, a sikeres ügyvéd, Pierre megismerkedik egy rejtélyes írónővel, Elsával, a kölcsönös vonzalom azonban csakhamar nem várt bonyodalmakhoz vezet. Pierre szereti feleségét, Elsa pedig tartja magát ahhoz, hogy házas férfivel nem randevúzik. Azonban mikor egyik nap ismét… Több

Rendező: Lisa Azuelos
Forgatókönyvíró: Lisa Azuelos
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2015.03.12.

2018.06.07 kisssjanka

Jó volt az első megérzésem miszerint francia filmet ami ráadásul romantikus nem szabad megnézni mert túlságosan elmegy szentimentális irányba és hamis képet fest. A sztorihoz pedig véleményem szerint nem kellett sok fantázia.

2015.04.09 tamas84

Tipikus francia film, annak minden előnyével és hátrányával. Félreértés ne essék, a színészek remekül alakítanak és a történet is jó, de néha nekem már mesterkéltnek tűnt egy kicsit.

2015.03.18 pindurcat

Sophie kamaszfilmjei sokkal jobbak. Sajnos ez a filmje is gyenge, szentimentális, giccsesen érzelmes. A sztori gyenge, nem ad új élményt, mert tucatfilm.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Igazi romantikus film, talan kicsit tul csopogos is. Műfaj kedveloi nem fognak csalodni. Nem vagyok oda romantikus filmekert, de olyanom volt, megneztuk moziban es elveztem.

2015.03.14 LionScot

Igaz, hogy tipikus francia film, de igencsak kellemesen romantikus volt! Biztosan ajánlom a műfaj kedvelőinek!

A film összbevétele 5 661 247 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 11 229 433 forintot termelt.

(2015. 03. 27.)
Hűtlen romantika
Igazán bátor témaválasztás egy romantikus családi film esetében a házasságtörés. Kockázatos, ingoványos talaj, de az Elemi szerelem nagyon okosan kerüli el a buktatókat. Több