Noelle: A télapó lánya

Noelle: A télapó lánya

Noelle

A Télapó lányának váratlanul szembesülnie kell vele, hogy ideje átvenni a "családi üzletet".

(csd)

Premier: 2019.11.08. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.12.05 Török389133

Egyszer meg lehet nézni, de nem annyira vicces, mint vártam, és helyenként kicsit unalmas is.

2019.11.16 doroffee

Kellemes karácsonyi kikapcsolódás

Nagyon karácsonyi, megható, kedves film. Kedves, visszafogott humora van, és ami nekem tetszik, a legtöbb poén benne kifejezetten karácsonycentrikus és egyáltalán nem gagyi vagy alpári... ugyan van benne pár hiteltelen, picit összecsapott dolog, de az üzenete és a kedvessége kárpótol ezekért. Ez szerintem családi filmnek kifejezetten jó, mert a gyerekek is simán fogják benne érteni a poénokat - angol ajkú családoknak ajánlom kifejezetten egyelőre, amíg nem tudni, hogy jön-e hozzá valamikor szinkron (meg gyereklelkű és/vagy karácsonymániás felnőtteknek). Anna Kendrick nagyon jól hozza ezt a jóindulatú, kedves, kicsit hebrencs karaktert... az meg külön öröm, hogy Bill Hader is játszik benne, aki szerintem az egyik legtehetségesebb és legalulértékeltebb színész ma Hollywoodban.

2022.04.24 dandelion1983

Kedves, cuki film, karácsonyi időszakban szinte tökéletes. Anna Kendrick nem a kedvencem, de ez a szerep jól állt neki még úgy is, hogy néha egy kissé idegesítő a karakter. Nem egy felejthetetlen alkotás, de egyszer mindenképpen nézhető.

2022.04.12 pepetherock

Nem vártam sokat, de kellemesen meglepődtem. Egy kicsit giccses, de a legtöbb karácsonyi film az. Imádnivaló volt, édes és szerethető karakterekkel.