Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai (1974)

Üzenet a jövőből - A Mézga család különös kalandjai

hackerjulcsi   2018. 03. 23.

Nagyon kultikus mesefilm Magyarországon :) Jó értelemben véve nagyon magyar alkotás és emiatt arathatott szerintem ekkora sikert is. Emlékszem, hogy a Danone joghurtokon egy időben lehetett gyűjtögetni a szereplőket, az akkora buli volt :D A film mindenesetre 5*, mert nagyon szeretem :)

szkodvig   2017. 06. 16.

Ezt is nagyon szeretem, habár a vakáción a Mézga családot én jobban szeretem. De ezen kívül felettébb kellemes kikapcsolódást nyújt bármikor,nagyon jókat szoktam rajta nevetni.

titra   2015. 05. 27.

Azért az egészen hihetetlen, hogy ezt a sorozatot 68-ban kezdték el adni a tévében, és most újra nézve is ugyan olyan szórakoztató tud lenni, mint akkor, vagy bármikor.

OrSi   2016. 11. 10.

No comment. Aki nem látta az összes részt, nem cseng a fülében az összes szereplő hangja és modoros szövege, az nem is értheti meg ezt a világot talán...és biztos, hogy 1995 után született. :D

lexlutor   2015. 12. 18.

Én mostanában sokszor megértem Paulát, már nem idegesít Kriszta, és tudom miért idegbeteg Máris szomszéd. És elfogadom őket. :D

Az első négy részt 1968-ban mutatták be a Magyar Televízióban, de pénzhiány miatt a gyártás félbeszakadt. Az 1968-as annecyi fesztiválon Macskássy Gyula megismerkedett Georges de la Grandiére francia producerrel, aki pótolta a hiányzó összeget, így 1969-ben elkészülhetett ez a sorozat.

(KaTuS55 )