Egynyári barátság

Vacation Friends

2023.09.08 Török389133

Voltak benne jó poénok, de kicsit unalmasabb részek is. Egyszer érdemes megnézni.

2022.06.26 dandelion1983

Elég gyengécske, nem is tudtam végignézni.

2022.07.22 Alexa

Az egyik dolog amit éveztem ebben a filmben, hogy végre nem a sablonos alapsztorin alapszik. Kivételesen az amerikai stílusú humor sem volt túltolva, és felüdülést jelentett, hogy nem a "hányás, fingás, büfögés és mindenféle emberi testnedvek" az egy... Több

2022.10.03 Fikatours_blogger

Nem adhatok négynél kevesebb csillagot egy olyan vígjátékra, amint többször is hangosan felröhögtem.

2022.07.26 Evibaby6669

Volt, amikor kissé túltolva éreztem a történéseket, és így unalmasak voltak a film nagyobb részei. Én azt hittem, hogy sokkal viccesebb lesz. Egyedül a színészek alakítása miatt néztem végig, mert az tényleg jó volt.

2022.06.08 trinagl

Gratulálok az összes szereplőnek, nagyon vicces film, régóta nem nevettem ennyit. A film végigveszi az összes sztereotípiás aggodalmat, amimindannyiunkra jellemző, és egyenként lerombolja őket vicces és okos módon. Egy film, amit mindenképpen érdemes megnézni.

2022.06.07 krisszi11

Bugyuta, de alapvetően szórakoztató film. Egyszer ezt meg lehet nézni, John Cena nekem a Peacemakerben bizonyított, és bár itt azért távol áll attól, de simán el tudom nézni.

2022.03.02 H.A.

Ez egy jó, vicces film, ismerős hangulattal. Láttunk már sok hasonlót. Néhány kacagtató pillanat és egy kis tanulság. Ugyanaz a cselekmény, mint sok másé, de azért pont annyira különbözik, hogy még szórakoztató legyen. Örülök, hogy valaki még mindig csinál ilyet, nehéz manapság hasonló filmeket találni.