Egynyári barátság

Egynyári barátság

Vacation Friends

Két házaspár ismerkedik meg egymással mexikói nyaralásuk során, és bár úgy tűnik, sikerült igazán remek barátságot kötniük, hazaérve a dolgok bizony váratlan fordulatot vesznek.

(csd)

Premier: 2021.08.27. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.09.08 Török389133

Voltak benne jó poénok, de kicsit unalmasabb részek is. Egyszer érdemes megnézni.

2022.06.26 dandelion1983

Elég gyengécske, nem is tudtam végignézni.

2022.07.22 Alexa

Az egyik dolog amit éveztem ebben a filmben, hogy végre nem a sablonos alapsztorin alapszik. Kivételesen az amerikai stílusú humor sem volt túltolva, és felüdülést jelentett, hogy nem a "hányás, fingás, büfögés és mindenféle emberi testnedvek" az egy... Több

2022.10.03 Fikatours_blogger

Nem adhatok négynél kevesebb csillagot egy olyan vígjátékra, amint többször is hangosan felröhögtem.

2022.07.26 Evibaby6669

Volt, amikor kissé túltolva éreztem a történéseket, és így unalmasak voltak a film nagyobb részei. Én azt hittem, hogy sokkal viccesebb lesz. Egyedül a színészek alakítása miatt néztem végig, mert az tényleg jó volt.

A filmet először 2005-ben jelentették be. A producerek eleinte Nicolas Cage-et és Will Smith-t szerették volna a főszerepekre, de ezek a sztárok kiléptek a projektből, mivel az sokszor elhalasztották.Szerző: Vadász Károly