Egynyári barátság (2021)

Vacation Friends

Evibaby6669   2022. 07. 26.

Volt, amikor kissé túltolva éreztem a történéseket, és így unalmasak voltak a film nagyobb részei. Én azt hittem, hogy sokkal viccesebb lesz. Egyedül a színészek alakítása miatt néztem végig, mert az tényleg jó volt.

dandelion1983   2022. 06. 26.

Elég gyengécske, nem is tudtam végignézni.

Alexa   2022. 07. 22.

Az egyik dolog amit éveztem ebben a filmben, hogy végre nem a sablonos alapsztorin alapszik. Kivételesen az amerikai stílusú humor sem volt túltolva, és felüdülést jelentett, hogy nem a "hányás, fingás, büfögés és mindenféle emberi testnedvek" az egy... több»

trinagl   2022. 06. 08.

Gratulálok az összes szereplőnek, nagyon vicces film, régóta nem nevettem ennyit. A film végigveszi az összes sztereotípiás aggodalmat, amimindannyiunkra jellemző, és egyenként lerombolja őket vicces és okos módon. Egy film, amit mindenképpen érdemes megnézni.

krisszi11   2022. 06. 07.

Bugyuta, de alapvetően szórakoztató film. Egyszer ezt meg lehet nézni, John Cena nekem a Peacemakerben bizonyított, és bár itt azért távol áll attól, de simán el tudom nézni.

H.A.   2022. 03. 02.

Ez egy jó, vicces film, ismerős hangulattal. Láttunk már sok hasonlót. Néhány kacagtató pillanat és egy kis tanulság. Ugyanaz a cselekmény, mint sok másé, de azért pont annyira különbözik, hogy még szórakoztató legyen. Örülök, hogy valaki még mindig csinál ilyet, nehéz manapság hasonló filmeket találni.