Vilma

Vilma

Velma

Vilma, a Scooby-Doo és csapata kalandjaiból ismert szereplő háttértörténetét és múltját ismerhetjük meg a sorozatból.

(Hupka Adrián)

Premier: 2023.01.12. | HBO Max (2023.01.12.)

1. évad (2023) - 10 epizód
2. évad (2024) - 10 epizód

2023.12.30 KellanHoechlin95

Elmegy.

Mindig is nagy rajongója leszek a Scoobyverzumnak. Így ítéletek nélkül ültem le megnézni, pedig tudtam, hogy nem szerették. És azt kell mondanom, hogy nem értem a sok fikázást, amit a sorozat kap. Igaz, hogy nem fogható az eredeti sorozatokhoz, de az... Teljes kritika

2023.09.16 csontmániákus

Ez egy PARÓDIA

Gyermekkorom óta nézem a Scooby-Doo-t, és igen, megértem azokat az embereket, akik ki vannak akadva, mert semmi hasonlóság nincs e sorozat és a régiek között. Viszont ha úgy ülsz le megnézni ezt a sorozatot, mint egy paródia, akkor sokkal élvezhetőbb. Nagyon tetszett, hogy a régi tinédzserkori gimis szereplők kaptak egy kis (na jó inkább hatalmas) ráncfelvarrást. Kifigurázzák egyszerre a mai fiatalokat és a régi karakterek irracionális tökéletességeit is úgy, hogy felnagyítják a karakterek hibáit, amit eddig nem tudhattunk az előzményekből (érdekes megközelítés). Maga a nyomozás az eszement, viszont ahhoz képest érdekes, a hallucinációk néhol ijesztőek, de nem vészes. Már csak egy probléma van: Scooby-Doo, merre vagy?

2023.01.13 DarkLion

Sokan vadultak az miatt, hogy megváltoztattak néhány karaktert. Én nyitottan álltam hozzá és még nevettem is az első két részen néha. Kíváncsi vagyok a folytatásra.

2023.01.12 Mark

Meglepődtem, nem olyan rossz, mint vártam. Sok esetben túlzásnak éreztem a gyűlöletet, amit ez az animációs sorozat keltett, mindazonáltal meg kell jegyeznem, hogy minden előítéletet félretéve, a legjobb indulattal is csak közepesnek nevezhető. De amúgy meg lehet nézni.