Wolves

ZiggityZag   2016. 12. 23.

Az az érzésem, hogy ez már a téma sokadik feldolgozása, és nem éppen a legjobban sikerült összeilleszteni a darabkákat. Carla Gugino nagyszerűen alakítja az anya szerepét, a kosaras jelenetek jók, a befejezése szerintem jó, végülis eljut egyfajta végkicsengésig, amivel érzelmeket ébreszt. A sráccal kicsit elbánt a forgatókönyv szerinti szerepe, nem nagyon volt felület, ahol igazán kibontakoztathatta volna magát.

Xenomorf   2016. 10. 04.

Jó kis film a tehetséges sportoló srácról, akinek karrierjét könnyedén veszélybe sodorhatnák apja szenvedélybetegségei. A vége miatt nem adok maximális pontszámot, egyébként remek.

Taylor John Smith