
Vélemények (1)
Írj véleményt
Hajrá cowboyok
Kedves Mafab! Számomra a Yellowstone egy magával ragadó csoda volt. Teljesen beszippantott az a cowboyvilág, amit bemutatott. Végig az járt a fejemben, hogy rossz helyre születtem, bárcsak ott lehetnék én is. A férjem mezőgazdaságban dolgozik, szinté... Több