Legenda vagyok

I Am Legend

2022.05.25 drg0602

Will Smith egyik legjobb alakítását láthatjuk ebben a filmben. A film légköre egyedi, lenyűgöző a témája és Will Smith alakítása elképesztő jó. Nincs ehhez hasonló posztapokaliptikus sci-fi horrorfilm, szerintem. Kedvenc minden egyes perce! Sokszor l... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Will Smith ebben a filmben is bizonyította, hogy mennyire remek színész. Érdekes film, alig van benne szereplő mégis végig ütős és izgalmas tud maradni.

2021.02.01 stevepisti

Ezzel a minimális szereplőgárdával nagyon jól sikerült megtölteni a játékidőt. Will Smith igencsak kitett magáért megint. Színészileg és akció téren is ott van a szeren. A CGI-t szidják sokan, ami valóban sok helyen kilóg (nem szépek a karakterek, ni... Több

2016.05.10 VvV

Remek film, megkapó a kép világa. Végig leköti az ember figyelmét.

2018.07.23 Norbi

Nagyon tetszett, de nem mint horror film. Akció/kaland filmnek viszont tökéletes. Meghökkentő alapötlet, ami nagyon szépen van vezetve. Will Smith is nagyszerűen játszott.

2016.11.25 Fahéjgolyó

szeretem az ilyen világvége zombi stílusú filmeket, és ez nagyon jól hozza a hangulatát. szinte csak egy szereplő körül forog a történet, mégis fenntartja a figyelmet, nem lesz unalmas. érdemes megnézni mindenkinek aki szereti az ilyesmi filmeket.

2018.04.28 Filmelemző

A zombis filmek világában nálam három kiemelkedő alkotás létezik: a number one vagyis abszolult első a Z war, Brad Pitt mozija, ezüstérmes a Legenda vagyok és harmadik a 28 nappal később. De közülük több dologban is Will Smith filmje a legérdekesebb... Több

2016.10.27 MKristijan

Nem vagyok egy nagy zombis, de a feeling és az az üresség ami a város utcáin terjeng, nagyon átjött. A színészi játék is egyértelmű helyén volt. Ajánlatos :)

2017.12.19 Greeta

Az egyik legjobb zombis film. Teljesen hátat fordít az ilyen témájú filmeknek, ahol minidig a grandiózusság kerül előtérbe. Itt nem, szereplő is alig van.

2021.12.27 stewie_griffin_2005

Jó kis film, Will Smith elvitte a hátán úgy, hogy nem sokat beszél benne. Ami tetszett, hogy megmutatta, ilyen helyzetben mennyit ér, hogy van egy kutyád (sajnáltam, mikor meghalt). Egyedül a vége volt furcsa, kissé vallásos jellegűvé tették. A témája ellenére könnyed film. 8/10

2019.02.19 Timcsi

Will Smith elviszi a hátán az egész filmet. Elég jó a forgatókönyv is és a látványt is csak dicsérni tudom.

2017.10.14 kevelin

Az egyik legjobb zombis film amit valaha láttam- A kutyát nagyon sajnáltam benne, de nagyon jó film volt

2018.07.17 czerik

Nagyon jó, izgalmas film, Will Smith pedig hozta a kötelezőt. Ajánlom m

2017.10.16 SzFa

Fantasztikus egy film, mindenkinek aki szereti az apokaliszises, zombis filmet, annak csak ajánlani tudom. Nagyszerű színészi játék, habár Will Smith-től nem is vártam.