Legenda vagyok

I Am Legend

2019.01.05 szabomarc

Szeretem mikor drámával zárnak egy filmet, így ebben az esetben is bejött ez a lépés. Amúgy maga a történet, illetve a férfi magánya és cívódása a lelkével nagyon megható, ajánlani tudom mindenkinek. Nem egy átlagos zombis történet szerintem.

2018.03.19 NFG

Kedvelem a posztapokaliptikus filmeket és Will Smith-t is! A kettő együtt pedig duplán klassz! Tetszett a kissé más megközelítéses zombis filmváltozat! A vége engem kicsit felzaklatott, de amúgy egy remek film!

2023.08.27 Ergit

Az, legenda, meg kell nézni, akár többször is lehet.

2021.09.28 Gauss

A kutya megöléséig láttam csak (totál felesleges és buta húzás volt szerintem), addig jó film volt.

2016.02.08 Nathan03

Ebbe a filmbe majdnem csak egyedül Will Smith szerepel és annyira jól alakítja a túlélő szerepét hogy így is élvezhető a film le a kalappal előtte.Aki szereti az zombis világvége filmeket az ne hagyja ki nem fog csalódni.

2019.04.17 iq.csabi

Nagyon nagy klasszikus. Will Smith nagyon jól játszik és jól is áll neki a szerep. A történet is nagyon jó.

2017.01.20 Olivér Rózsa

Nekem tetszett. Zombis filmek között szerintem a legjobb. Jó történetett hoztak ki és jó szinészi alakítást láthatunk.

2020.03.08 Érdeklődő

Kifejezetten jó

Nem mondható egyedi ötletnek a film mondanivalója, de a történet folyamatosan fenn tartja a néző figyelmét. Will Smith jól alakítja a szerepét, egy olyan helyzetben, ami igen csak reménytelennek tűnik. Érdemes megnézni.

2015.04.28 Zsofi821

Nagyon tetszett a film, profi alkotás, teljesen átéreztem a világvége hangulatot, és nagyon bele tudtam élni magamat a történetbe. Nagyon jó volt a happy end :-).

2016.04.21 raczdavidzsolt

Valószínűleg a Legenda előzetesét látván a fél nőtársadalom egyöntetűen sóhajtott fel. Egy gengszteres film Tom Hardyval a főszerepben, ami azt jelenti, hogy 2 órán át nézhetjük kedvenc angolunkat jól szabott öltönyben Guinesst vagy teát kortyolgatni... Több

2015.01.28 london2012

A legjobb példa ez a film ahhoz, hogy hogy lehet kevés szereplővel remek filmet csinálni. Kitűnő színász kitűnő film.

2015.06.30 Prücsök

Imádom ezt a filmet! Nagyon izgalmas és szórakoztató, a hangulata pedig kissé nyomasztó. A történet nem túl eredeti, de mégis ütős. Will Smith pedig, mint mindig most is tökéletes alakítást nyújt.

2016.05.21 Gecko

Nagyon érdekes sokat feldolgozott témát jár körbe az apokalipszis-járvány-zombik körében. Mégis új szemlélettel mutatja be egy ember és kutyája túlélését a világban ahol szinte csak ők maradtak.

2017.09.26 koba1996

Nekem személy szerint nagyon tetszett. Egy olyan semmilyen film, mégis nagyszerű. Semmi kiugró dolgot nem tudok benne megnevezni, és mégis ha visszagondolok az egészre egy egységként, akkor úgy érzem, megérte megnézni. Ajánlom mindenkinek például egy... Több