Legenda vagyok

I Am Legend

2017.05.02 Wolowitz

Nagyszerű film lett, egyszemélyes mozihoz képest megdöbbentően magával ragadó a film. Nagyon erős lehet egy ilyen helyzet és ezt bemutatja részletesen a nézőnek.

2017.05.04 VK

Érdekes, izgalmas film, jól alakít benne Will Smith, igazán profi színészi tehetség. Fordulatos és feszült részekkel teli, igazán izgalmas film, egy perce sem volt unalmas.

2017.01.15 holnaputan

Belecsöppen a néző a sűrűjébe és kezdetben kapkodja a fejét, hogy most mi is van itt. Lassanként bontakozik ki a film, de cseppet sem unalmas.

2016.12.15 Maxima

Will Smith nem tartozik a kedvenc színészeim közé viszont ebben a filmben jól alakított, tetszett, végig lekötött. Érdekes és magával ragadó a sztorija.

2015.05.13 Szeky

A Legenda vagyok egy nagyon jó film. Szörnyű belegondolni is, hogy milyen lenne egyedül élni csomó szörny között. Will Smithnek, vagyis az általa alakított karakternek ez évekig sikerül, viszont amint megjelenik egy nő, sajnos felbojdul az addigi úgy... Több

2016.10.24 malnaturmix

Szeretem az ilyen sítusú filmeket. Jó az alapstori, jól fel van építve és nem kertelnek benne.

2015.11.24 S.Marika

Igazán jó film lett. Rendesen sajnáltam Willt ahogy egyedül maradt ezekkel a zombikkal,nem is csodálom hogy néha már kezdett megbolondulni ahogy beszélt a próbababákhoz. Végig izgalmas,alig vártam,hogy kiderüljön vajon ő is túléli-e a fertőzést.

2015.11.22 Jozzsef

Imádom ezt a filmet,elég sokszor adják a tévében is de mindig újra nézem.A szörnyek élethűek lettek ez már egy jó pont.Aranyos a kutya csak sajnáltam a végére.Vicces volt ahogy a főszereplő nagy magányába beszélt a próbababákhoz :)

2015.11.23 Beniko

Túl sok statisztára nem volt szükség ehhez a filmhez és ezért nagyon figyelemre méltó a sikere. Nagyon izgalmas történet, mely az első perctől az utolsóig a képernyő előtt tart.

2015.06.19 Kellangy

Ezt a filmet nagyon elkapták Will Smith szereplésével. Apokalipszis, egy hűséges társ, végig izgalmas történet, szuper befejezéssel. Ajánlom.

2016.08.01 Fanni11

Nekem nagyon tetszett bar nem vagyok oda a zombikért!!! Will Smith ismet remek alakítast hozott, a tortenet pedig vegig lekotott.

2015.10.02 hawaiipizza

Zombi filmnek vacak. A vége borzalmasan hatalmas baromság. Ennek ellenére nehéz nem szeretni. Popcorn mozi.

2017.12.31 Dius0520

WIll Smith még egyedül is annyira jól kitölti ezt a filmet. Dehát mi mást várhatunk tőle? :) Mindenhol megállja a helyét. Ha megy a tv-ben, mindig megnézem.

2016.08.22 Mliklós29

Will Smith amihez nyúl többnyire arannyá válik, mind a filmek, mint a zene terén. Érdekes a film története bármikor újranézném.