Érkezés

Arrival

2017.02.23 Beuszi

Fantasztikus film, remek történet, a befejezés egészen elképesztően jól lett megírva. Abbott und Costello utalás is nagyon tetszett a filmben, megmosolyogtatott.

2017.01.15 holnaputan

Picit szerintem túlértékelt a film. Sok megválaszolatlan kérdés is maradt bennem. Egyszer nézhető, de nem lett a kedvencem.

2016.12.14 Pappcsino

Egészen más jellegű filmre számítottam a cím alapján (nem néztem meg az előzetest és nem olvastam el, miről fog szólni a film), de sokkal jobbat kaptam, mint amit vártam. Igen csavaros, agyafúrt történet.

2016.12.13 Maxima

Nekem kicsit elvont ez a film, de összességében egy jól összerakott, érdekes témájú izgalmas sci-fi. A színészek karakteresek, jól alakítanak. Látványos film.

2016.11.30 gubimari

Nagyon izgalmas thriller, tehetséges színészekkel. Különösen tetszett az idegen lények megformálása, a történetvezetés. Az alaptörténet is igen ötletes, a film vége csavar is szuper.

2016.11.22 csocsicsoda

Ettől van mindenki elájulva? Nem rossz film, de egyszer elég volt megnézni, semmi különleges nincs benne más filmekben már volt hasonló.

2017.03.27 Szinano

A film alaptörténetén túl a cselekményszövés is tetszett, a befejező képsoroktól meg szó szerint tátva maradt a szám. Nagyon tetszett az ötlet, rendkívül ütős volt.

2017.01.31 Kaslerka

Nem rossz, de én ettől a filmtől sokkal többet vártam. Nem a "nagy" ufós jeleneteket hiányoltam, mert azt tudtam, hogy nem lesznek, de valahogy kevés ebbe a filmbe a "tartalom" és a csattanó sem esett nagyot...

2018.04.14 csokee38

Szerintem többet is ki lehetett volna hozni belőle, kár, hogy ennyivel beérték a forgatókönyv írók. Ettől függetlenül nekem tetszett, de az elején a csaj vízióit/álmait én emlékeknek véltem. Aztán a végén értettem meg, amikor ő is rájött a dolgokra.

2020.11.29 Patya94

Ha valamivel el tudnak b*szni egy sci-fit, az egy ilyen súlytalan, fölösleges szál, mint ennek a filmnek a vége. Ilyen filmet bevállalni azért bűncselekmény, mert ha valaki egy személyes drámát akar megcsinálni, akkor legyen pofája egy földhöz ragadt... Több

2017.03.13 Szőr SzereLő

iszonyatosan komoly film, nagyon erös érzelmi mondanivaloval. sok féle képp fel lehet fogni, és sok mindenkinek mást mond vagy ad a film. nekem nem az idegeneken, vagy a velük folytatott komunikácion volt a hangsuly. ök csak egy ezköz hogy megérsd em... Több

2016.11.12 kucsera

A film fantasztikus.A zenei aláfestés csak adni tudott ahoz amit megindítottak bennem a képi jelenetekkel . A főszereplő nagyszerűen hozta a szerepét. Élveztem az elejétől a végéig

2017.07.24 Krisz860423

Elég sok negatív hozzászólást olvastam, érdekes, hogy nem tudnám megfogalmazni, de valahogy nekem volt egy furcsa érzésem a filmtől ami miatt nagyon tetszett. Nem az idegenekre helyezi a hangsúlyt, hanem magára a szereplőkre és a vége szerintem elég ütős. Mindenképp megnézem újból.

2016.11.10 justynaw

Én egy kicsit többet vártam ettől a filmtől. Nem volt rossz, de túl sok az értelmetlen felesleges szövegelés, és kevés a látvány és az akció. Gondoltam, hogy nem lesz benne a Függetlenség Napjához fogható robbanás orgia, de azért egy sci-fiben ettől több is elférne.