Érkezés

Arrival

2020.12.06 BÉLA

Jó film

Nem értem ezeket a fanyalgókat, ez egy jó film.

2019.04.17 iq.csabi

Nagyon jó film, végig lebilincselő. Az elejétől a végéig feszült és a történet is kissé megvan csavarva. Nagyon jó ötlet, hogy nyelvészt hívtak és próbálnak kommunikálni és , ami a legfontosabb nem idétlen. Rettentő jó film.

2017.02.04 wooderman

Igazán vártam ezt a filmet, de elég nagy csalodást okozott.Kicsit zagyva,és elég vontatott.Egyszer meg lehet nézni, de ennyi. Én háromszor álltam neki mire végre végeztem vele.

2016.11.15 bbozsi

Felejthetetlen moziélmény, a székbe szögez az elsőtől az utolsó pillanatig. Intelligens, gyönyörű képben és érzelmekben, kellően hihető és hihetetlen. Koherensen van megalkotva az egész világa, minden mindennel összefügg, csodálatos szellemi játék né... Több

2022.07.19 Szentgróti Patrik

Lassan bontakozik ki a film, de nagyon jól építkezik. Összességében elég korrekt alkotás.

2017.06.03 Plisetsky

Elég érdekes stílusa volt neki. Az izgalom úgy elmaradt és inkább már arra voltál kíváncsi mit hoznak ki ebből. Mi lesz a vége? Zenék nem igazán voltak, csatajelenet egyáltalán nem volt, az egész ilyen lassú, kissé vontatott volt, nyugodt. Érdekes volt, de egyszer nézős.

2016.11.29 Ercsi

Véleményem szerint az Érkezés kiérdemelte 2016-ban az Év Sci-fi-je címet. Tipikusan olyan film, amely megfogja az embert és nem engedi el. Mélyen elgondolkodtató alkotás, bőséges mondanivalóval.

2017.03.12 clay00

Sci-fit vártam, de nem az lett. Kövezzetek meg, de én semmi nagy dolgot nem láttam benne, amitől Oscar vagy bármilyen más díjat kaphatna. Jó volt, egyszer megnéztem kész.

2017.02.06 Enjoy

Műfajában nem rossz film. Érdekes a története és izgalmas a sztori , bár kissé elcsépeltnek mondható a téma. Mégis kihozták a filmből amit lehetett. Jók a színészek.

2016.12.07 Szorcsik

Nagyon érdekes és megdöbbentő filmélményt nyújtott számomra az Érkezés, a történet alapján egészen másra számítottam. Amit kaptam az szuper volt, örülök, hogy megnéztem ezt a filmet.

2017.01.05 Ancsus

Látványo, eseménydús, logikusan és fordulatosan felépített sci-fi-t tettek le az asztalra a film készítői, bravó. Nekem nagyon tetszett, különösen nagy hatással bíró befejezést sikerült készíteni.

2016.12.20 Potoczkie

Rendkívül izgalmas thriller, földönkívüliekkel a középpontban. Engem meglepett, sokkal jobb volt, mint ahogy vártam. Nagyon jól szórakoztam rajta. Izgalmas volt, váratlan és meglepő fordulatokkal.

2016.11.14 Manfred

A kategória kedvelőinek biztosan tetszeni fog a film, mert nagyon látványos és érdekes, egyedülálló a sztorija, magával ragadó történet. Jól összerakott, profi film.

2017.12.06 Imlah

Érdekes témát feldolgozó film. Van mondanivalója. Elgondolkoztatott a történet , még napokig a hatása alatt voltam. Látványos, izgalmas történet, ajánlom!