Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Who Am I - Egy rendszer sincs biztonságban

(Who Am I - Kein System ist sicher)
Who Am I - Egy rendszer sincs biztonságban

Tartalom

Benjamin teljesen átlagosan éli mindennapjait, azonban amikor megjelenik az életében egy öntörvényű férfi, Max, minden megváltozik. Benjamin a magány elől menekülve társra talál benne, ráadásuk mindkettejüknek a hackelés a szenvedélye. A két rokonlélek Max barátaival együtt létrehozza a Clay nevű hacker csapatot, mely sikeresen töri fel a világ legbiztonságosabbnak hitt elektronikai rendszereit. Benjamin megízleli a hatalom ízét, és kivívja a többiek tiszteletét. Azonban amikor az Interpol és a német rendőrség is a nyomukba ered a korábban szórakozásnak indult hackertevékenység okén, életük halálos veszélybe kerül. (hp)

2016. 10. 06. 21:39

Szépen felépített film. Fordulatos, a fiatalal kamasz fiú a nézőt is átveri. A kezdetektől az érett gondolkozásig fejlődik ki. Egyszer érdmes megnézni, szerintem a kezdés gyengére sikerült, de nagyon szépen kibontakoznak az izgalmas szálak.

2016. 10. 25. 01:23

Feléig néztem, többet tőlem nem érdemel. Az ötlet jó, a kivitelezés (szerintem) unalmas,tini akció.

2017. 04. 10. 17:08

Mostanság a németek igen jó kis filmeket alkotnak. A történet izgalmas volt, egy percét se untam, de a végén a dupla csavar tetszett a legjobban, már majdnem elhittem...

Hannah Herzsprung
Trine Dyrholm
Hannah Herzsprung
Elyas M’Barek

A felfüggesztett nyomozó nő többek közt a sat1 csatornának is nyilatkozott a film végén.

Revizor: HACKEREK KLUBJA
Baran bo Odar filmjének már a címe is vészjósló látleletet ígér az informatika uralta korunkról, ám a cselekmény becsapós thrillerbe fordul, ami nem válik előnyére. CSIGER ÁDÁM KRITIKÁJA.
Smoking Barrels: Who Am I: Egy rendszer sincs biztonságban
Akármennyire is felszínes és helyenként ismerős viszont a Who Am I, egy működő és alapvetően élvezetes produkció, amely sikeresen alakított át egy klasszikus műfajt a kor igényeinek megfelelően.
Filmtekercs: Virtuális Rodolfo
Napjaink bűvésze már nem a való világban tevékenykedik, székhelyét áttette a virtuális térbe. A hacker varázspálcája a billentyűzet, cilindere végeláthatatlan mély adathalmaz. Kilétét rendszerint homály fedi, de ha a tökéletes trükkre vágyunk, nem kell mást tennünk csak követni a fehér nyulat. Jól figyelnek?