A Predator: Halálbolygó világszerte 80 millió dolláros bevétellel indított, ezzel a franchise eddigi legsikeresebb premierjét produkálta, írja a Variety. A korábbi rekorder a maga 73,5 millió dollárjával Shane Black Predator - A ragadozója volt 20218-ból.

Az új Predator-film világszerte dominált a mozikban a hétvégén: Észak-Amerikában és a nemzetközi piacokon egyaránt 40–40 millió dollárt hozott. A Dan Trachtenberg rendezésében készült film pozitív kritikáknak és nézői visszajelzéseknek köszönhetően fellendítette a novemberi mozis bevételeket, amire már szükség is volt, különösen a múlt heti negatív rekord után.

A film egyébként itthon is alapvetően jó fogadtatásra talált a nézők körében, a Mafabon jelenleg 70%-os értékelésen áll. Ha kíváncsi vagy, mit gondolnak róla a magyar mozizók, ITT elolvashatod, illetve meg ugyanitt meg is írhatod róla a véleményed, ezzel is segítve a magyarországi közösséget a döntésben, hogy érdemes-e belülni rá.

Ha még nem láttad, nézd meg a film előzetesét idelent, további friss hírekért pedig csak görgess lejjebb!

akció | horror | kaland | sci-fi

Egy fiatal Predator, akit kitaszítottak a klánjából, váratlan szövetségest talál útján egy androidban. A cél: a végső ellenfél felkutatása. több»