Most már biztos, csak 2026-ban jön a Trónok harca új spin-offjaA kép forrása: HBO

A Warner Bros. Discovery megerősítette, hogy a korábban 2025 végére tervezett új Trónok harca spin-off, A hét királyság lovagja bemutatója várhatóan csak 2026 elején kerül a képernyőkre, írja a The Wrap.

Az új sorozat George R. R. Martin azonos című novellagyűjteménye alapján készül, és az eredeti „Trónok harca” eseményei előtt mintegy 90 évvel játszódik. A történet főhősei Ser Duncan (Peter Claffey), a jövőbeli Királyi Testőrség parancsnoka, valamint fiatal fegyverhordozója, Egg (Dexter Sol Ansell), aki később V. Aegon Targaryen királyként kerül a trónra.

A sorozat hivatalos szinopszisa szerint:

„Egy évszázaddal a Trónok harca eseményei előtt két valószínűtlen hős járta Westerost: a fiatal, naiv, ám bátor lovag, Ser Duncan the Tall és apró termetű fegyverhordozója, Egg. A történet abban a korban játszódik, amikor a Targaryen-ház még birtokolja a Vastrónt, és az utolsó sárkány emléke még élénken él az emberek tudatában. Nagy sorsok, erős ellenségek és veszélyes kalandok várnak erre a két szokatlan és nagyon eltérő barátra.”

Az új történet középpontjában tehát ezúttal nem a trón körüli ádáz küzdelmek állnak, hanem egy személyesebb hangvételű, kalandokkal teli utazás a westerosi világban.

További friss hírekért és ajánlókért csak görgessetek lejjebb.