Közösség

Vélemény:

 

70 Képtelen kampány

(2012)

Egy estés humor!

 
Laca//Ho/rr/oR//   2019.03.20 20:43
1

Mikor elolvastam a stáblistát, és láttam, hogy Will Ferrell és Zach Galifianakis a főszereplők, egyből arra gondoltam, hogy rossz már nem lehet a film, mivel ez a kettős azért vidámmá tette az estéimet a filmjeikkel, és ez most sem volt különb, hiszen voltak nagyon jó humorral megfűszerezett jelenetek. Természetesen volt olyan is, ami már-már nagyon fárasztó volt, mintha nem lett volna több ötlet a tarsolyban, de ezt tudjuk, hogy minden vígjátékban van, ami nem biztos, hogy "ütni" fog. Egy baj volt talán és az épp a story, aminek nem igazán volt sok értelme, sokszor nem tudtam hová tenni, hogy mi miért történt, és ez azért nagyban zavaró volt, bár azzal tisztában voltam, hogy a politikusokat akarják parodizálni és, ha innen nézzük, az lényegében tökéletesre sikeredett. Ez nem von le abból, hogy nagyon jót mulattam a komédián és szerintem érdemes megnézni, mert tényleg voltak benne meghatározó vicces részek, mint amikor Brady (Ferrell) rögzítőn elmondja a véleményét a vallásos család anyukájának a vacsora előtt.