Közösség

Vélemény:

 

77 Gengszterbirodalom

(2009)

Gengszterbirodalom

 
Diesel   2018.06.23 23:55
1

Igazából egy teljesen középszerű alkotást láthatunk. Oké hogy minisorozat, de a 4 rész szerintem baromi kevés. Számomra negatívum volt ez a nagy idő ugrás ami részenként volt. Az egyes epizódok között évek teltek el ami szerintem nagyon furcsa volt. Inkább csináltak volna 12 részt, és akkor rendesen részletesen bemutathatták volna a történetet. Maga a téma, a történet szerintem jó alap. Véleményem szerint össze lett csapva ez a sorozat. Nem gondoltam volna hogy látok olyan filmet, vagy sorozatot amiben Tom Hardy szerepe idegesít, de itt most azt érzem megtaláltam. Egyszerűen túl volt tolva és már már idegesített is ez a Freddie. Ha lehet karakterfejlődésről beszélni akkor Jimmy (Shaun Evans) szerepét emelném ki. Ő változott igen nem is akár hogyan. Vannak benne csavarok, és izgalmas pillanatok. A hangulata sajátos és kellően sötét. Ami nagyon nem tetszett az a sorozat vége. Ott volt az a pillanat amikor azt gondoltam: "Most akkor minek néztem? Hogy lehet így lezárni valamit?!?". Igazából a csonka történet, és ez a gyorsan csapjunk össze valamit érzés miatt alakult ki bennem ez az átlagos vélemény. Picit többet foglalkozhattak volna vele.