Közösség

Vélemény:

 

83 Torta

(2004)

7/10 nagy példaképek nyomában

 
Ahoj poplacsek   2023.09.30 00:04
0

A film első perceiben a harcosok klubját idézte meg, aztán guyritchie-s akart lenni, még Tarantino is volt benne, kis Roberto Rodriguezzel. Hát jó, nekem nem valami vonzó az ilyen stílusutánzásig fajuló megihletettség, de ha különben jó az eredmény, akkor képes vagyok ezen felülemelkedni. A történet elején látjuk a Craig Dancsi által alakított drogkereskedőt, aki a visszavonulását tervezi, mégis elutasíthatatlannak érez egy felkérést, aminek eleget tesz, és persze ez bonyolítja a dolgokat. A történetmesélés az elején annyira egyszerű és átlátható, mint egy Teletubbies epizódban. Később nekem összekuszálódott az egész, de ahhoz neki kellene ülnöm még egyszer, hogy el tudjam dönteni, hogy vajon azért éreztem-e így, mert elvesztettem az érdeklődésemet, és elkezdtem mással (laptop nyomogatással) foglalkozni, vagy fordítva, azaz mivel követhetetlenné vált, ezért kalandozott el a figyelmem. Az eredmény az lett, hogy bármiért is, de mire jött a végén a nagy kvíz megfejtés, addigra pont nem érdekelt, mi van.