Torta (2004)

Layer Cake

Torta

Deku   2017. 11. 20.

Hát ilyen filmmel nem sűrűn találkozom, totális katasztrófa volt az egész. Minden kedvem elment a filmezéstől. Konkrétan a végéig kerülgetett az unalom. Látványilag rendben volt.

Hercegno   2017. 02. 26.

Nekem nayon tetszett a Torta c. akciófilm és be kell, hogy valljam, Tarantino jutott róla eszembe, még ha köze sincsen hozzá. Eredeti nyelven érdemes megnézni.

nagyniki987   2016. 04. 30.

Felkeltette a figyelmemet a címe és nem bántam meg hogy megnéztem. Pörgős, eseménydús. Látványosak az akció jelenetek. Jók a színészek. Daniel Craig ben ezúttal sem csalódtam.

Corazon.Donq   2015. 08. 16.

Annyira részlet gazdag az egész, hogy ajánlom többször is megnézni. Itt megtalálsz mindent, persze elsősorban akkor, ha a kategória kedvelője vagy. Zeneileg és színészileg is nagyon rendben van.

spyro74   2016. 04. 15.

Bér Matthew Vaughn rendezte, ez a film kimondottan Guy Ritchie-s. Ami azért nem baj, mert Guy Ritchiet szeretjük, és Matthew Vaughn-t is tudjuk szeretni ezért a moziért. Daniel Craig pedig nagyon kemény és hihetetlenül szexi. Nálam nagy favorit.

Daniel Craig

, a film alapjául szolgáló Layer Cake című regény szerzője szerette volna eljátszani Lucky szerepét.

(ps)

A filmben 201-szer hangzik el a "fuck" szó.

(ps)

A épület, amelyben Mr. X és Eddie Temple találkoznak, a legnagyobb ilyen típusú raktár Nagy Britanniában. A raktárhelyiség egyébként szinte teljesen üres volt, a dobozokat digitális képalkotással jelenítették meg.