Kicsit érhetetlen számomra néhány dolog. Hogy megy át egy gyerek a checkingen, hogy senki sem látta, miért pont egy "repülőgép-mérnök" férjét nyiffantják ki, hogy a koporsójába felhozzák a bombát, miért nem egy átlag bunkó amerikai állampolgárt pécéztek ki, miért kellett egyáltalán elrabolni a gyereket, ha már elrabolták és fel akarták robbantani, miért nem ölték meg azonnal, hogy sikerült elaltassák, hogy senki ne vegye észre, egy 40 kg-os nőt hogy nem tudnak lefogni, ... és még 100 hasonló idiótaság.
Kicsit érhetetlen számomra néhány dolog. Hogy megy át egy gyerek a checkingen, hogy senki sem látta, miért pont egy "repülőgép-mérnök" férjét nyiffantják ki, hogy a koporsójába felhozzák a bombát, miért nem egy átlag bunkó amerikai állampolgárt pécéztek ki, miért kellett egyáltalán elrabolni a gyereket, ha már elrabolták és fel akarták robbantani, miért nem ölték meg azonnal, hogy sikerült elaltassák, hogy senki ne vegye észre, egy 40 kg-os nőt hogy nem tudnak lefogni, ... és még 100 hasonló idiótaság.