Közösség

Vélemény:

 

76 Ikrek

(1988)

Ikrek

 
Yosihiro   2019.10.06 17:52
0

"Klasszikus akció vígjáték ami magában foglalja a testvéri szeretetet."Jellemezhetném ezt a filmet így egy mondatban. Nagyon rég láttam és igazán tetszett, bár akkor kissé furcsának tünt Arnold szerepe de így többször megnézve most is remeknek találom. De ne felejtsük ki Danny .D.V sem aki szintén "nagyot" alakít és a szinkronhangok valami fenomenálisak. nekem így egyben az igazi klasszikus. A történet ugyan nem annyira kiemelekedö de a színészek emelik fel ezt a filmet. Remek a film témája és egyben elgondolkodtató is plusz hozzá jön Arnold izomtömege és az apró DeVito remek párosítás. Összességében képi és hanghatásban a szinkronra gondolok óriásit alkottak a színészek remek teljesítménye mellett a film forgatókönyvét is dicsérjük meg hiszen egy olyan családbarát szórakoztató filmet kapunk ami "ritka" még talán a mostani években sem csinálnak ilyen jót! Megérdemli a film az öt csillagot és azt hogy a klasszikusok közé soroljam a részemröl hiszen bármikor náézhetö remek mozi. csak ajánlani tudom mindenki számára ezt egy kötelezö filmalkotás mert a fiatalabbak talán még nem tudják..... Üdv Yosi