Közösség

Vélemény:

 

80 Deadpool

(2016)

Deadpool

 
Diesel   2018.02.28 17:15
1

Ilyen szuperhős még nem volt az biztos. Ryan Reynoldsnak szerintem nagyon testhezálló karakter Deadpool. Ő egy igazi antihős az a minden hájjal megkent csibész gyerek. A film szépen felépíti Wade Wilson történetét amiből teljes mértékben megismerhetjük múltját, és hogy hogyan is lett belőle Deadpool. Ryan Reynolds volt a legjobb választás Deadpool szerepére sokan nem hittek benne, de ő tökéletesen rácáfolt és kegyetlenül jól alakította a karaktert. Deadpool karakterében az tetszik hogy senkinek nem akar megfelelni rá nem vonatkozik semmi szabály sem, öntörvényű, és imád káromkodni. Ő az a poénos pszichopata akinek nincs ki a négy kereke de ezért is szeretjük . A film tele van poénokkal, humorral lényegében mindent és mindenkit ki parodizál. Van benne romantikus szál is de csak annyi amennyi pont kell bele és nem az a csöpögős nyálas túljátszott hanem olyan Deadpool-os. Plusz pont a filmnek a kidolgozott látványos jelenetekért illetve hogy szinte egy az egyben a képregényből megismert karaktert kaptuk meg. Iszonyatosan jó zenék vannak a filmben. Nekem kimondottan tetszett az a jelenet amikor DMX - X Gon Give To Ya című számára kezdett el bedurvulni. Ez a szám annyira örült mint maga Deadpool ezért is volt kiváló választás! Mindent összegezve elégé magasra tette fel a film a lécet és kiváló kis mozit csináltak a képregényből. Nekem nagyon bejött és kegyetlenül várom már a folytatást!