Közösség

Vélemény:

 

71 Last Shift

(2014)

Last Shift

 
respect the movies   2018.02.24 16:48
1

Szerintem egy egész jó film volt! Talán a film elsősorban a hangulata miatt tudott végig engem lekötni, mert e téren nyugodtan állíthatom, hogy egy egészen erős film lett! Sokszor vettem észre magamon, hogy már a hangulatával képes egyfajta feszültséget teremteni a film, mert hát bőven akad a filmben olyan jelenet amikor épp nem történik semmi, mégis megmarad az a fajta baljós, nyugtalanító hangulat a film végéig! Aztán ott van a történet, nem mondom hogy egyedi lenne, mégis ügyesen felépített és jól kivitelezett és még a film befejezésével sem voltak problémáim! Aztán ismét egy olyan filmhez volt szerencsém, amiben a szereplők száma talán eléri a tíz főt (fontosabb karakterek szempontjából ezt a számot simán le lehet felezni), tehát ismét fontosnak tartottam a színészválasztást (a többségük szinte ismeretlen volt számomra) mégis nagyon is jó teljesítményt nyújtottak! A főszereplőnő Juliana Harkavy (akin állt vagy bukott a film sikere színészi alakítás terén) kifogásolhatatlan alakítást nyújtott, sőt még a karakterét is sikeresen meg tudta kedveltetni a nézővel! Nem aszt mondom hogy egy zseniális film lett, de ha egy film számomra az ismeretlenből érkezve ilyen minőséget tud prezentálni, akkor mindenképp jár a dicséret érte!