Közösség

Vélemény:

 

85 Riverdale

(2017)

Riverdale

 
indingo   2018.01.18 14:48
1

Első ránézésre picit tini sorozatnak tűnhet, de sokkal több van benne. A középiskolások mellett sok szerep jut a szülőknek és mindennek középpontjában a egy városka áll sok-sok titokkal. Nekem az első évad jobban tetszett, mint a második. Remek hangulata volt, minden részben történt valami, ami előrébb vitte az alapsztorit. Ravaszak a készítők, mert minden részt olyan izgalmasan hagyták abba, hogy azonnal jöhetett a következő. Ami külön tetszett, hogy egy-egy titkon sem rágódtak túl sokat. Egy-két rész múlva az már nem volt titok. Jó volt egy-két rég látott színészt is újra látni. Gondolok itt Skeet Ulrichra, aki nem egy rossz név, de a legnagyobb meglepetést Cole Sprouse okozta, akit utoljára kicsi szőke kisfiúként az Apafejben láttam Adam Sandlerrel a oldalán. Karakterként ő a kedvencem, igazi magányos lélek. Friss és üdítő zenék vannak benne, jól eltalált jelenetekben. Ami talán egy picit zavar, hogy mindenki gyönyörű. Persze tudom ronda embereket nem lehet tehetnek egy sorozatba, de akkor is.