indingo

4. évad (2019) - 19 epizód
5. évad (2021) - 1 epizód
6. évad (2021) - 5 epizód
7. évad (2023) - 11 epizód

Archie, Betty és Veronica, valamint még néhány barátjuk szülővárosukat igyekeznek felfedezni: vajon mi húzdik meg Riverdale egységesnek, egészségesnek és normálisnak tűnő felszíne alatt?

(ps)

Premier: 2017.01.26. | Netflix (2017.01.29.)

2022.03.29 JRD

Jól indult...

Eredeti nyelven néztem. Még tetszett is, leszámítva, hogy erősen túlmisztifikálta a kamaszok értelmi képességeit. Mert ebben a sorozatban a kamaszok mindenben okosabbak, érettebbek, bölcsebbek a felnőtteknél. Minden bűnügyet meg tudnak oldani, minden üzletet sikerre visznek... Egyébként a karakterek szerethetőek. Van benne intrika, csábítás, nyomozás, erőszak, bűnözés, üzleti manipuláció, helyi maffia... Ez inkább felnőtteknek, mint kamaszoknak szóló sorozat. De ne hallgass rám, nézd meg ! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2018.11.20 Greeta

a nap véleménye

Vigyázz, mert teljesen beszippant a Riverdale

Teljesen véletlenül akadtam a sorozatra. Kellett valami esti néznivaló, ami viszonylag eseménydús, de nem túl ijesztő, hogy azért aludni is tudjon az ember. A tartalomleírása megtetszett így nem volt megállás. Teljesen beszippantott az első néhány ré... Teljes kritika

2018.01.18 indingo

Első ránézésre picit tini sorozatnak tűnhet, de sokkal több van benne. A középiskolások mellett sok szerep jut a szülőknek és mindennek középpontjában a egy városka áll sok-sok titokkal. Nekem az első évad jobban tetszett, mint a második. Remek hangu... Több

2022.03.25 kabel

Tényleg nem tudom, mit szívtak, amikot ezt írták

De adhatnának belőle nekem is... A script olyan rossz, hogy tényleg azt kell hinnem, hogy direkt csinálták.

2020.11.14 Robinson76

Többet ad, mint más tinidrámák

Ezen sorozat gyakorlatilag egy tinitörténetbe oltott dramedy némi thriller és krimi hatással. A széria elég sablonosan nyit, és a későbbiekben sem próbál eredeti lenni, de mindenképp a sorozat mentségére szólhat, hogy nem is akar annak látszani. Az alkotók megelégedtek a szórakoztatással, amit azért nagyjából hozni tudnak. Mert ugyan a sztori tényleg jócskán klisés, de szinte minden rész végén megvan az a kisebb-nagyobb csattanó, aminek köszönhetően megnézem a következő részt. Összességében bőven tisztességes munkát raktak le az asztalra a készítők, és a színészi játék is egészen korrekt lett. Bár nagy kockázatot nem vállal fel, cserébe a hangulata megvan, és karakterei is egész érdekesek, így mindenképp kiemelkedik hasonló műfajú társai közül.

Miközben azt a részt forgatták, melyben Archie megmenti a folyónál Cheryl-t, K.J. Apa eltörte a kezét.Szerző: bukottangyal

Ugyanazon a helyen forgatták a Pretty Little Liarst és a Gilmore Girlst, ahol a Riverdale-t.Szerző: bukottangyal

Cole Sprouse-nak és Kj Apa-nak is bekellett festeni a haját a szerepük miatt.Szerző: bukottangyal

Camila szereti, hogy a karaktere (Veronica) vicces és mindig tud valami okosat mondani.Szerző: bukottangyal

Camila Mendes és Cole Sprouse ugyanarra a főiskolára járt.Szerző: bukottangyal