Közösség

Vélemény:

 

57 Halálosztó 2. - A gonosz sosem hal meg...

(1999)

Halálosztó 2. - A gonosz sosem hal meg...

 
respect the movies   2018.01.21 18:12
0

Szerintem egy közepesnek simán betudható ez a film! Az első résznek elég kedvező volt a fogadtatása, igaz nem robbantott kasszát sehol, de tisztességesen helytállt! Ezért talán annyira nem meglepő, hogy 1 évre rá, már el is készítették a folytatását, ami azért sok mindenben elmarad az elődjétől! A története elég sokban hasonlít az előző részhez (talán csak a börtönös és a kaszinós jelenetekben volt számomra ötletesség) sajnos több eredetiséget én nem találtam benne! A Dzsinni karakterét leszámítva (akit ismét Andrew Divoff alakít, méghozzá igazán jól) szinte minden színész és karakter elhanyagolható volt! Míg az első részben sok ismert és híres színész is szerepelt, itt szinte mindenki ismeretlen volt számomra! Ami viszont nagyon zavart a folytatásban, az trükkök minősége volt (igaz itt a film költségvetése is kevesebb volt mint az elődjénél) de ekkora visszalépést egy folytatásnál, jómagam ritkán láttam! Összegezve az első rész nagyon rendben volt, a második felvonás még a nézhető kategóriába sorolnám és amik ezután következnek, azok pedig a gyenge és a minősíthetetlen minőségbe sorolnám!