Közösség

Vélemény:

 

76 Az élet csajos oldala

(2011)

Az élet csajos oldala

 
titra   2015.05.29 15:12
1

Olyan mintha a világ legegyszerűbben leforgatott sorozata lenne, és mégis látszik, hogy ebben azért sokkal több van, mint hogy a szegény meg a gazdag lány poénokkal dobálóznak egy étteremben, nekem talán ez tetszik benne a legjobban. Tetszik a karakterek személyiségfejlődése, ezt nagyon tudatosan építgetik. Jó ötlet a kis sütiüzletük, és az is, hogy ezzel kapcsolatban valamelyest sikerül a sorozatnak megmaradni a realitás talaján. (Ezt az elején majdnem elrontották, de helyre is hozták.) A mellékszereplők is sok színt visznek a sztoriba, és nagyon jó színészek alakítják őket. Én azt vettem észre, hogy Max poénjai direkt erőltetettek, eltúlzottak, olyanok a gyerekkorával és az anyjával kapcsolatos megjegyzései ebben a sorozatban, mint azok a tipikus túlzásos viccek, hogy a "feleséged olyan kövér, hogy..." és ezeket kell állandóan überelni már-már értelmetlen szintekig, valószínűleg azzal a szándékkal, hogy Caroline-t visszarángassa a földre, és Max-nek se kelljen megmutatni a valódi érzéseit. Azt lehet mondani, hogy a felszínen nagyon szórakoztató, alatta mégis elgondolkodtató, nem kevés társadalomkritikával.