Közösség

Vélemény:

 

87 Hazug csajok társasága

(2010)

Hazug csajok társasága

 
zsanett0820   2015.05.26 08:37
1

Nagyon sokáig nem voltam hajlandó rászánni magam, hogy belenézzek ebbe a sorozatba. Már a címétől is levert a víz. Aztán egy unalmas pillanatomban mégis úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt. Végül is nem bántam meg. A sztori izgalmas, és évadokon keresztül képes a képernyőhöz láncolni minket, hogy végre megtudjuk, hogy is az az "A", és mégis miért teszi azt, amit? A sorozat készítői sokat adnak a látszatra, minden szereplő a tökéletesség látszatát kelti (természetesen akadnak kivételek, részemről ilyen pl. Toby), mindegyikük csilivili ruhákban pózol a nap minden szakában, és ezek a csajok képesek mindenre még 20 centis tűsarokban is. Szóval aki valami realisztikusabbat keres - mint általában én -, annak nem igazán ajánlom ezt a sorozatot. Az izgalmas sztori mellett viszont pozitívum még az, hogy csupa jó zenékkel van tele minden rész. A sorozat hét évadra lett tervezve, amit szintén a pozitívumok közé kell sorolnom, hiszen így a készítők is és a rajongók is tisztában vannak vele, hogy mikor is lesz vége, így minden esély megvan rá, hogy jó lezárást fog kapni a rosewoodi lányok története. Ez azért nem mellékes.