Közösség

Vélemény:

 

84 Kelekótya karácsony

(2004)

Kelekótya Karácsony

 
Yosihiro   2020.07.06 08:06
3

Azzal kezdeném, hogy ez nem egy "Kelekótya" film :) Most tekintettem meg így nagy nyári melegben egy kis felüdülés gyanánt és nem csalódtam. A film remekül mutatja be az emberi kapcsolatokat és érzékelteti azon érzelmeket amit ez az ünnep adhat és ad is. Van a filmben valami megragadó és gyermekies is nem csupán az érzelmi szálakra gondolva figyeltek a látvány és az összhatásra is. Összességében a forgatókönyv jó a rendezés már szerintem gyengébb ez lehetett volna jobb. A szereplők viszont a filmet felemelik és olyan szinten tartják ami nem hagy unatkozni. igazából kiemelni nem szeretnék senkit bár J. L Curtis még ebben a filmben is jól néz ki azt hiszem egy olyan produkciót nyújt ami a filmet feljebb emeli. A zenei és hangi effektek jók. Így összességében egy kellemes jó hangulatú érzelmekben gazdag kis vígjátékot kapunk ahol az érzelmek is megjelennek. Az osztályzatom négy csillag mivel szerintem a rendezést jobban megoldhatták volna . igazából egy nagyszerű karácsonyi filmről beszélünk amit az ünnep idején mindig meg lehet nézni, de igazából nem tartom klasszikusnak. Egy remek kis vígjáték érzelmekkel jó szórakozás mindenki számára csak ajánlani tudom. Üdv Yosi