Közösség

Vélemény:

 

92 Trónok harca

(2011)

Trónok harca

 
dailyfilmsan   2019.08.10 21:37
0

Imádtam minden pillanatát. A kezdetek kezdete óta követtem részről részre évadról évadra többször csináltam maratonokat elolvastam a könyvet és minden kritikát. Az egyik örök kedvenc lesz. Viszont nyugodt szívvel nem adhatok neki 5 *-ot. És ez az utolsó két évad bűne. Tudni illik a sorozat 6. évadáig lehet fellelni a könyvből kinyert részleteket. Tudom el kell vonatkoztatni a kettőtől mert az egyik könyv a másik sorozat. De csak jó az a valami ha alapul vesznek belőle dolgokat. A 7.-8. évad viszont semmit nem kapott a könyvektől. Csak a rendezők és írók szerkesztők döntöttek a sorsáról és sajnos a rossz irányba terelték a sztorit. Nem volt meg benne az az ötletesség és az a kiszámíthatatlanság amit a sorozat 6 évadon keresztül hozott. Sőt a végén annyira elvetették a sulykot hogy szinte borzasztó volt, csak a karakterek miatt néztem de az utolsó évadra a karakterek is saját magukat meghazudtolva cselekedtek. Ezzel akartak kiszámíthatatlanok lenni csak ezzel nem azt érték el. A végkifejlet olyan fő karaktereket gáncsolt el akiknek az egész sorozaton végbe menő karakterfejlődése nem ért semmit. Szóval imádatom és gyűlöletem egyszerre van jelen ha a sorozatra gondolok.