2016.10.19 00:51 MMcFly2015 Olvasottság: 562x
0

Szokták mondani, hogy a csúcson kell abbahagyni. Ezért!

A lehető legnehezebb dolog egy komplett sorozatként értékelni, ugyanis a Charlie Sheen kiírása utáni idők kritikán aluliak, két végletről tudunk beszélni a Két pasi meg egy kicsi kapcsán...

Az első nyolc évadot tucatszor megnéztem már esti kikapcsolódás, munka utáni rövid szórakozás céljából. És most maradjunk is kicsit itt a Charlie Sheenes részeknél (összesen nyolc évad): a történet apránként, az évadok elteltével mindig hozott egy kis újítást, de sosem rontott a sorozat minőségén. Alan Harper szerethetőn volt számító és ügyetlen, Jake Harpert pedig a vicces és egyben cuki jelző kísérte végig, aztán a kamaszkori középsulis, első szerelmes dolgot is igen jól elviccelték vele. Charlie Harper egyenesen király, és tényleg ő volt a sorozat magja. 90%-ban az ő stílusa/beszólása tette könnyesre röhögőssé az adott részt. Charlie Sheen kiírásánál, ha befejezés nélkül is, de lezárják a sorozatot, megmaradhatott volna egy toplistás szitkomnak.

Szokták mondani, hogy a csúcson kell abbahagyni. Ezért!

De nem! Kellett egy új irány, kellett egy Ashton Kutcher. A színész választással nem lett volna gondom, de ő mellette minden szerethető tényezőt tönkretettek. Hosszú ideig az altesti poénok, a rengeteg füvezés próbálja fenntartani a humort, és Alan Harper is átmegy abszolút kreténbe. Idegesítő lett, túl sok, amit kaptunk belőle. A tizedik évad felére sikerült megszokni, akkor már nem gondoltam, hogy tudnak lejjebb menni. Tudtak. Édes istenem, de még hogy. A két pasi meg egy kicsi második kulcs karakterét is kiírták, a gyereket... Lelőni az összes baromságot nem akarom, de elég hosszú lenne a lista felsorolni a negatívumokat. Sikerült úgy megnéznem az utolsó két évadát a sorozatnak, hogy egy mosolyt nem ejtettem el, egyenesen botrányos. A Rém rendes családdal karöltve a legjobb példa, hogyan tegyünk tönkre egy sikersorozatot...

romantikus | vígjáték

Charlie egy megrögzött agglegény, malibui házában tölti mindennapjait, drága sportautóval jár, és bármilyen nőt megkaphat. Az élete azonban a feje tetejére áll, amikor öccse,... több»

0