Közösség

Vélemény:

 

75 Fűrész 3.

(2006)

Fűrész 3.

 
respect the movies   2018.01.31 12:23
0

Szerintem nagyon jó film volt! A Fűrész harmadik felvonása volt az a film, ami az első részt leszámítva nekem a legjobban tetszett! Itt még pont olyan volt a történet amin nem érződik a horrorfilmekre oly ismerős érzés, miszerint ha egy film nagyon is sikeres akkor akármilyen történettel, de folytatni kell! Mert hát be kell hogy valljam, a további Fűrész epizódok elsősorban inkább csak az előbb említett kaptafára készültek, de itt még egyáltalán nem panaszkodok, mert szinte minden a helyén volt! A karakterek jók voltak, sőt itt tudtam a legjobban együtt érezni velük, szorítani nekik végig, ami persze egy horrorfilmnél egyáltalán nem mellékes dolog! Rengeteg visszautalást kapunk az előző részekben látott dolgokra, sőt, a harmadik résszel valahogy sikerül is a készítőknek egy kerek egész történetté fejleszteni a látottakat, ezért is merem talán azt írni, hogy ez a rész a legkiforrottabb az összes rész közül! Aztán ami miatt rengeteg embernek tetszettek a Fűrész filmek, a nagyon gyors történetvezetése és kiváló vágásai mellett, az a csapdák voltak! Na itt sem spórolnak e téren, sőt, talán itt láttam a legötletesebbeket! Már a Fűrész második része óta inkább horrorfilmként gondolok e szériára (mert hát az első részt inkább tartottam egy kiváló thrillernek) mert rengeteg vért és gore jeleneteket tartalmaz a film, de még simán vállalható kategóriába sorolnám!