Közösség

Vélemény:

 

58 Suicide Squad - Öngyilkos osztag

(2016)

Suicide Squad - Öngyilkos osztag

 
Reptile   2016.08.09 09:40
3

Suicide Squad (kritika):
Nos túl vagyok a filmen, de kezdjük az elején. A story ott folytatódik, ahol a Batman Vs. Superman abbamaradt. Azok is fogják élvezni akik azt nem látták, de a visszautalások miatt ajánlott azt is megnézni. A tötrténet nem olyan eget rengető, de hát ez a képregényfilmeknél általában így van. Ismét egy világmegmentés a cél. Én élveztem elejétől végéig. Ennyi legyen elég. Nézzük a többit igen Batman és Flash is feltűnik benne, hogy mekkora a szerepük mindenki nézze meg és megtudja. Jöjjönek a főszereplők. Sajna nem minden karaktert dolgoztak ki alaposan így inkább csak Margot (Harley Quinn) Robbiet és Will (Deadshot) Smitht ismerjük meg alaposan. Mindkettejük játéka tökéletes. Szinte kiáltanak a saját különálló filmért. Na akkor jöjjön Jared (Joker) Leto. Ő kicsit kakukktojás, mert valóban más ez a Joker, mint a korábbiak. Ez nem lenne baj, sőt elég betegre is sikerült. Nem véletlen az egyik legnépszerűbb szupergonosz. Viszont a szinkronja, hát borzalmas. Hogy lehet az, hogy mindig mellé megy? A szerepét a spoiler elkerülése miatt nem vesézném ki neki se alaposabban. És jöjjönek a zenék. Na ez egy hatalmas pozitívum. Mint a Galaxis őrzőinél itt is tökéletesen sikerült őket kiválasztani. Végezetül az összesség. Nyugodt szívvel ajánlom, mert 2 óra felhőtlen kikapcsolódás a film. Nálam 10/8
U.i. Tessék megvárni a stáblistát, mert kapunk extra jelenetet, amit csak kevesen láttunk a többiek bánhatják.