Közösség

Vélemény:

 

61 Marvel Kapitány

(2019)

Marvel Kapitány

 
Ákos Varga   2020.02.27 11:00
1

Nem tudom, mások mit láttak, én egy idétlen csajt láttam erősnek feltüntetve, de egy pillanatig sem volt hiteles. Maga a film meg arról szólt, hogy van egy titkos létesítmény, egy menedék, aminek a hollétét a menedékben lakók rokonai meg akarják ismerni. Ez még lehetne akár jó is, de... a menedékből küldött egyetlen kódolt rádióüzenet a fajtársaknak megoldott volna minden. Ehelyett eltelt másfél óra, és a látványon kívül semmiről sem szólt. A Marvel univerzum legrosszabb filmje, és a színész a legrosszabb választás. Nem egy harcos nő, csak egy duci puha picsa.
Ja, még valami. Alakváltók is vannak, szuper. De mikor öltöznek át? Kijön a vízből szörfös szerkóban, majd öltöny, utána női ruha és így tovább. A ruhák is alakváltók? Ez akkora baromság, hogy már ekkor felálltam volna a moziban, de sajnos otthon néztem. Továbbá egy szuper álcázott űrállomás, amit meglep az ellenség. Mi van? Nincs radar, közelségérzékelő, mozgás és/vagy hőérzékelő? Az űrben ez alapfelszerelés már most is, mert a meteoroktól is védekezni kell. Na ne, ez a film blődlik gyűjteménye.